.

.

Мала планета од страна на бебето на Картер 1-парчиња Snug Fit органски памук заспано пижами без нозе

Мала планета од страна на бебето на Картер 1-парчиња Snug Fit органски памук заспано пижами без нозе

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од 100% овластен органски памук, ова 1 парчиња ќе го задржи вашето момче удобно цела ноќ. Памукот на Картер не е отпорен на пламен. Но, не грижи се! Тие се дизајнирани со привлечен и истегнат погоден за безбедност и удобност. Патенти од глуждот до брадата. Безбедносен таб за да се заштитат мали брада до 5Т. Дизајн без нога. Ребрести манжетни и деколте. Апликација и везена ајкула. Сите бели ленти. Сертифициран органски според глобалниот органски текстилен стандард . 1pc - Onyie - Sleeper. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат. 100% органско памучно ребро. Увезени. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата