.

.

Оригинална платформа за велур на велур

Оригинална платформа за велур на велур

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие оригинални влечки од велур ќе ве одржат топло и удобно, како и на трендот. Со надворешната страна на платформата, палто е и мода и удобност. Лесно вклучено и исклучено и обложено со faux крзно за топлина. Оригинален велур горен. Лесно лизгање на стилот. Поставете ја облогата на крзно, чорап и трим. Платформа за внатрешна/надворешна надворешна страна. Затворено пети. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата