.

.

Primal Gold Karat Yellow Gold Polired and Textured Mariner's Crucifi приврзок со кабелски ланец

Primal Gold Karat Yellow Gold Polired and Textured Mariner's Crucifi приврзок со кабелски ланец

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Носете го овој религиозен приврзок за вкрстени марини за да ја искажете својата вера додека го покажувате вашиот уникатен стил. Овој цврст приврзок 35,5х21,5мм е направен од полиран 14 карат жолто злато. Безбедно патување со носење на овој ѓердан од приврзоци за разиграции на Mariners, вклучен е и 18-инчен долг кабелски ланец со безбедност на затворачот на јастог. Полски, текстуриранГендер : unisexchain clasp : clawmetal на јастог : Голдголд Карат : 14 каратметал боја : Yellowpendant со димензии на кауција : 35,5 mm x 21.5mmchain Димензии : 18-инчен x 1,4mmsolidyour ставка пристигнува во комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за тоа, совршено за лакот, совршено за тоа, совршено за лакот, совршено за тоа, совршено за лакот, совршено за тоа, совршено за лакот, совршено за тоа, совршено за лакот, совршено за тоа, совршено за лакот, совршено за тоа, совршено за лакот, Совршено за лакот, совршено за давање на чување или подароци.Пендант Земја на потекло : Соединетите држави на државата земја на потекло : Јужна Африка 14kt жолто злато Полирано и текстура на раскошен приврзок на маринер : Полициран финиш изработен во 14kt жолт златен тексекстрбостер затворање на канџите18 “ланец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата