.

.

Кикирики од кикирики

Кикирики од кикирики

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте онолку лајкови како што е Снупи во овој сон од кикирики. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи екипаж со големина S. Графички фронт. Кратки ракави. Ленти на страни. Странични отвори; Здраво-ниско полите. © Кикирики ширум светот ДОО, сите права се задржани. 63% полиестер/35% рајон. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата