.

.

Mirtеклин екипаж маица и боксери за спиење, 2-парчиња

Mirtеклин екипаж маица и боксери за спиење, 2-парчиња

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Престојот во затворено значи да останете во целосна удобност. Чувајте пријатна во 2 парчиња маица на lyеклин и пижами во пижами поставени во прекрасно мека полиестер и мешавина од рајон. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина s. Сетот за пижами со 2 парчиња вклучува : 1 горе и 1 пар боксери. Врвот : опуштено вклопување; екипаж; кратки ракави. Боксери : Среден пораст; опуштено вклопување; еластична половината; Долфин полите. 64% Рејон/31% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица и боксери со 2 парчиња пижами поставени за жени од lyеклин.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата