.

.

Главни теми за 4-парчиња брои лесна грижа за лесна грижа за постелнина, морска желка, полна

Главни теми за 4-парчиња брои лесна грижа за лесна грижа за постелнина, морска желка, полна

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Направете кревет што е мек и пријатно да спиете со главните постапки 4-парчиња 300 нишки брои морски желки за постелнина за постелнина. Направено со 300 броеви на конец, листовите со лесна грижа се влага и брзо сушење, така што дури и топлите спиење во потоплите клими можат да спијат удобно. Ткаенината отпорна на брчки помага да се направи кревет заедно за гостите кои ќе останат ноќта. Главните места со 4 парчиња 300 нишки брои морски желки за постелнина за подигнување вклучуваат вграден лист, рамен лист и две перници за целосно опремена и удобен кревет. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Не бели. Главни места 4-парчиња 300 навојување на нишки, лесна грижа за постери за постелнина, морска желка, целосна : . Материјали за производи : 58% памук, 42% полиестер. Комплетен сет на листови вклучува еден вграден лист (54in x 75in x 14in), еден рамен лист (81in x 96in), две стандардни перници (20in x 32in). Меките постелнини се влага за губење и брзо сушење за одмор. Ткаенината отпорна на брчки го олеснува правењето кревет заедно. Инструкции за нега : Машинско миење топло, суво суво на ниско ниво. Не бели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата