.

.

Мармонт Хил Буш куп од Каролис Јанулис Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Буш куп од Каролис Јанулис Рамка за печатење во сликарство

DEN 242.72

Количината на стоката
Това е достапна

Впечаток за врвен квалитет gicle на архива со висока резолуција од Каролис Janulisprofessionly Rlamed и монтиран на архивата без киселини, мат Мармонт Хил „Буш куп“ од Каролис Јанулис, врамена сликарство за сликање : врвен квалитет gicle print на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата