.

.

Setојспун женски плетен камизол и шорцеви сет, 2 парчиња, големини S до 3x

Setојспун женски плетен камизол и шорцеви сет, 2 парчиња, големини S до 3x

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Одмори, престој или одмор за време на викендот, ова се PJS што ќе го направи намалувањето како што планирате за следната авантура. Овој луксузно меко плетено сет од oyојспун има лесен а-линиски камизол и совпаѓање на шорцеви за влечење за ладен и удобен изглед. Trissенската скалила за чипка на скалила му дава на оваа пижама поставена модерна завршница - ќе се карате на балконот без да размислите за фактот дека сè уште сте во вашите џеми. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S. Топ карактеристики : стил на пуловер со силуета А-линија; предна и заден V-врат со трим на чипка; со еластична половината; скалила чипка на ногата. Карактеристики : мека, лесна плетена ткаенина. Women'sенска плетена камизола и шорцеви пижами поставени од oyојспун.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата