.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Chunky Rib Cardigan

Terra & Sky Women's Plus Size Chunky Rib Cardigan

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Копчето LS V-вратот пред дедо кардиган го нуди целиот стил што ви треба во мек удобен кардиган! Тоа е класичен изглед да се спари со сите видови на дното и кошулите совршено долг ракав. V вратот. закопчај се.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата