.

.

Без граници Јуниори ги разгалија предните и широките панталони за нозе, сет со 2 парчиња

Без граници Јуниори ги разгалија предните и широките панталони за нозе, сет со 2 парчиња

DEN 296.00

Количината на стоката
Това е достапна

Двојно на вашиот стил и удобност во нашите граници на јуниорите од предниот дел на предниот дел на јуниорите и сетот за широки нозе со висок пораст. Овој сет се одликува со преден преден врв на долги ракави со V-вратл и панталони со широки нозе со еластична лента за половината. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Постави карактеристики : 1 горе и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; V-врат; долги ракави; Затегнат од предниот дел со вратоврска кај полите; ребреста ткаенина. Карактеристики на панталони : стајлинг за влечење со еластична лента за половината; висок пораст; широка нога; ребреста ткаенина. Облека за врвни и панталони за жени од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата