.

.

Без граници за лажички шпагети од вратот ленти со лента со ками пакет

Без граници за лажички шпагети од вратот ленти со лента со ками пакет

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детали за ребра го ставаат завршниот допир на оваа камизола од без граници, правејќи елегантен додаток на вашиот слоевит изглед или лесно самостојно парче. Ibrивописна боја му дава летен стил на овој лесен ками -врв со трендовски изглед. Тоа е совршено парче да се лизне под кошула за симпатичен, слоевит изглед или да се носи соло за незапирлив стил на сончев ден. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на вратот со лажичка. Без ракави. Плетенка со четкано ребро; Истегнување ткаенина. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ребрестиот плетен ками на јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата