.

.

Дополнителен сет за длабоки џебни постелнини- супер длабок вграден лист се вклопува во душекот од длабочина од 18 инци- двојни четкани микрофибер листови со случаи ?

Дополнителен сет за длабоки џебни постелнини- супер длабок вграден лист се вклопува во душекот од длабочина

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Екстра длабок џеб опремени чаршафи тие се најдобрите чаршафи за дополнителни високи и големи душеци, а одлични за душеци со 3-инчен или 4-инчен топер, двојно перница, топин за меморија од пена или густа подлога за душеци. Листот обезбедува тесна, безбедна вклопување што нема да се вози нагоре или да се движи наоколу во средината на ноќта, да остане мазна, прицврстена и без брчки . меки и свиленкани луксузни чаршафи се направени од луксузно свиленкаста четкана микрофибер ткаенина. Смешно е и кул на допир, со мекост што е неспоредлива со памук. Дишењето и хипоалергикур Премиер -четкан микрофибер ткаенина е дише и го гуши потењето и влагата. За разлика од памукот, микрофибер одвраќа грини од прашина и други алергени, што го прави природен избор за страдаат од алергија . Патнички миленичиња се грижи за ноктите и канџите за домашни миленици! Нашите постелнини е со помала веројатност да раскинат или да се затегнат, дури и кога ќе го споделите креветот со вашите миленици. Затоа, одете напред, изградете тврдина за перница и влечете внатре со вашиот најдобар пријател. Лесен, дише и кул на допир, нашата сонувачка, мека постелнина ќе создаде незаборавно искуство за спиење! Вклучува 1 дополнителен длабок џеб поставен лист, 1 рамен лист и 4 случаи со перница. Мерка за случаи на перници . Опремената постелнина во хотел е ткаен од највисок квалитет на микрофибер материјал, двојно четкан од обете страни за крајна мекост и удобност . длабоки џебни чаршафи се вклопуваат во длабок џеб 18 инчи, 20 инчи, 21 инчи, 22 инчи и 24 Инчи душеци. Овие се најдобрите чаршафи за дополнителни високи и големи душеци . Отпорни на пилинг и прицврстување, нашите чаршафи се пријателски за миленичиња и се направени да траат . Нашиот прекрасен избор на живописни бои нема да избледи по миењето . избледи, дамки, дамки, да се смали и отпорен на брчки . машина што се пее во ладно, брзо се суши на суво сува ниска температура . Димензии : Калифорнија со големина на кралот длабоко вградени чаршафи : рамен лист 108 "x 102", опремени чаршафи 84 "x 72", 14 "до 16" длабочина Душек кралица со големина длабоко вградени чаршафи : рамен лист 102 "x 90", опремени чаршафи 80 "x 60", 14 "до 16" Длабочина Душек Крал Големина Длабоко вградени чаршафи : Рамен лист 102 "x 105", опремени чаршафи 78 "x 80 ", 14" до 16 "Длабочина душек Сплит со големина на кралот длабоко вградени чаршафи : рамен лист 108" x 102 ", опремени чаршафи 80" x 39 ", 14" до 16 "Длабочина душек со двојна големина Длабока поставени чаршафи : рамен лист 96" x 66 "Опремени чаршафи 75" x 39 "14" до 16 "Длабочина Душек ДВИЕН XL Длабоко вградени чаршафи : Рамен лист 102" x 66 "Опремени чаршафи 80" x 39 ", 14" до 16 "Длабочина душек Длабоко вградени чаршафи : Рамен лист 96 "x 81" Опремени листови 54 "x 75" 14 "до 16" душек за длабочина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата