.

.

Замислете ја загатката - градска тема - дрвена загатка со магнетна играчка за мали деца

Замислете ја загатката - градска тема - дрвена загатка со магнетна играчка за мали деца

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Растете ја имагинацијата и умешноста на вашето дете со дрвени играчки на упс. Овие играчки се мазни околу рабовите, спречуваат кратења и гребење и се прават со високо квалитетно дрво што им овозможува да траат долго време! Подобрување на креативноста и когиницијата бидејќи овие дрвени играчки поттикнуваат развој на фини моторни вештини, комуникација и решавање на проблеми. Дрвена магнетна загатка за мали деца и предучилишни установи .. Забавни и живописни бои со популарни карактери на OOPS® .. Уникатен вертикален распоред направен со висококвалитетно дрво .. Магнетите во секое парче нежно водат завршување на сложувалката и помагаат да се одржи играчката на место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата