.

.

Comforser CF P285 50R 119S Патнички гуми за патници: 2013- GMC Yukon XL Denali, 2013- GMC Yukon Denali

Comforser CF P285 50R 119S Патнички гуми за патници: 2013- GMC Yukon XL Denali, 2013- GMC Yukon Denali

DEN 8782.88

Количината на стоката
Това е достапна

Advanta е бренд за гуми со целосна линија која нуди квалитетни производи по прифатливи цени. Ние ги дизајнираме нашите гуми со најсовремена технологија за издржливост, влечење и стабилност. Без оглед на времето или теренот, нашите гуми никогаш не жртвуваат тивко, удобно возење. Искусете ги перформансите и вредноста на гумите на Авантата. Comforser CF960 P285/50 R20 119 S Патнички гума.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата