.

.

Сет за кратки ракави на Petit Lem Girls Top и Pants памук, памучен пижама, 2-парчиња, големини 4-14

Сет за кратки ракави на Petit Lem Girls Top и Pants памук, памучен пижама, 2-парчиња, големини 4-14

DEN 287.68

Количината на стоката
Това е достапна

Таа ќе „оди банани“ за оваа пижама од 2 парчиња поставена од Петит Лем, направена во лесен и дише мек памучен плетен. Заобленото деколте на врвот го олеснува влечењето на заспаните глави, а влечечките панталони со врзани манжетни овозможуваат удобно вклопување за носење цела ноќ. Симпатичната печатење на сите носи допир на забава за нејзината ноќна рутина. Материјал : 100% . Памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сетот вклучува 1 врв и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : пуловер; вратот на екипажот; кратки ракави; врзана јака и ракав; печатење на сите. Карактеристики на панталони : повлекување со еластична половината; опседнат манжетна; печатење на сите. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат. Девојки со кратки ракави на врвот и панталони памучни пижами поставени од Петит Лем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата