.

.

Едноставно Дејзи модерна и современа зелена и бела цветна полиестер фрлаат перница

Едноставно Дејзи модерна и современа зелена и бела цветна полиестер фрлаат перница

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со едноставно линии со ливчиња од 16 инчи во затворено/надворешно фрлање перница од нашата колекција Happy Hippy. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде креативност и радост на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата