.

.

Lugzенски женски стагер здраво мода чека патика

Lugzенски женски стагер здраво мода чека патика

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Воведување на женски Stagger Lugz Hi, класичен ретро-патик-врв, кој е обичен и кул. Овие лесни и трајни патики на платно беа дизајнирани да бидат модерни и удобни од добивањето. Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата