.

.

Активна активна јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до големина 5XL

Активна активна јакна за ветерници за ветерници за мажи и големи мажи, до големина 5XL

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ги покриени и удобни за вашите активности на отворено со оваа јакна со ветерници со качулка од Расел. Лесниот дизајн ве одржува пријатно додека сте во движење додека вежбате или трчате. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. лесна. Худ; Бунџи со стопер назад. Центар преден речен калем за раздвојување на патент со табулаторот за гума за влечење. Cаб на градите со реден калем патент и автоматско заклучување гума за влечење. 2 странични џебови со мрежа. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка јакна за ветерници од Расел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата