.

.

Brinенски средна и широка ширина на Brinley Co.

Brinенски средна и широка ширина на Brinley Co.

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кувет гроздобер инспириран стил оваа година во колекцијата Мери Janeејн од Колекцијата на ourурни. Одделот на резолуција на кожата на резолуција убаво ги прикажува деталите за отсекување и тонот на Т-лента што се поврзува со каишот на глупости на глуждот. Подложните табани создаваат удобно целодневно носење и класичните тркалезни прсти го завршуваат изгледот. Заштитените бујни потпетици создаваат ретро стил со модерен пресврт за професионална разноврсност што носи добро од ден на ноќ. Овие пумпи со високи потпетици изгледаат одлично со флертна сад или елегантно здолниште со молив за да создадат најразлични облеки што се транзитираат без напор од канцеларијата во ноќна ноќ. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : Подготвено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата