.

.

Јужен брег Хазен, ноќна куќа на фармата, кафеава боја

Јужен брег Хазен, ноќна куќа на фармата, кафеава боја

DEN 959.84

Количината на стоката
Това е достапна

Таблети во кревет во кревет во кревет во стил, со своите фиоки во стилот на шејкер, декоративни лајсни на дното, и минималистичка рачка, ќе биде совршена за спалната соба на вашето дете. Рафинираниот, пријатен изглед ќе одговара совршено со декор на девојче или момче. Зошто да не се добие по една за секоја страна од креветот? Парче мебел како ова е одличен начин да се создаде поканувачка атмосфера во омилената просторија на вашето дете! Функционален дизајн Оваа маса покрај креветот ќе биде корисно за создавање простор за читање, истовремено додавање на складирање во спалната соба на вашето дете или игротеката. Завршено е од сите страни, така што не мора да го ставате на wallид - може да оди во центарот на собата! Ставете ламба на горната површина за дополнително осветлување, и убава декоративна корпа на долната полица, за да му дадете на парчето некоја личност. Beе биде совршено за книги и полнети играчки. Исто така, постои фиока, која е идеална за одржување списание и некои моливи на лесен дострел на креветот. За замена на делови и помош за време на склопувањето, ве молиме контактирајте не по телефон на 1-800-290-0465, текстуална порака на 915-800-2833 (може да се применат такси), е-пошта на услуги@ или пополнете формулар за барање за дел од https : / / /страници /контакт-нас. Јужен брег Хазен, ноќна куќа на фармата, есен даб Унисекс ноќна маса : Оваа ноќна ноќ, со својот стил инспириран од фарма, ќе создаде пријатна, возвишена атмосфера во собата на вашето дете. Фиоките во стилот на шејкер, декоративните лајсни на дното, а минималистичката рачка ќе им се допадне и на девојчињата и на момчињата . Дополнително складирање : Поставете шарена декоративна корпа на долната полица за да можете да ја декларирате просторијата на вашето дете. Во комбинација со фиоката погоре, има многу простор - така што нема да видите нешто што останува на подот!. Завршено од сите страни : Ставете ја оваа маса во кревет наспроти wallидот… или не. Lookе изгледа одлично од сите агли! Можете дури и да го користите како странична табела, веднаш до стол за читање . Слајдови за фиоки за квалитет : фиоката се отвора и се затвора непречено. Поставено е на метални слајдови . направени во Канада . Додатоци не се вклучени . 5-годишна ограничена гаранција. Некакви прашања? Контактирајте го Јужен брег, достапен 7/7 : 1-800-290-0465 или. Потребно е склопување и алатките не се вклучени. Сите производи доаѓаат со јасен документ за склопување што ќе ве води низ сите чекори. Ако имате какви било прашања за време на склопот, не двоумете се да контактирате со мебел од Јужен брег за непосредна поддршка . Оваа ставка се испорачува во 1 кутија . Димензии на кутијата : 28,5 "(л) x 19" (w) x 5 "(ч) 32 lb. Сите наши производи ги исполнуваат или ги надминуваат безбедносните стандарди во Северна Америка и нашето пакување се тестираат и сертифицираат за да го намалат ризикот од оштетување за време на пратката . Избришете со сува крпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата