.

.

Парче, не'рѓосувачки челик тостер со дополнителни широки слотови, отстранлив сад за трошка

Парче, не'рѓосувачки челик тостер со дополнителни широки слотови, отстранлив сад за трошка

DEN 519.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики 1. 【1,5 "Екстра-широк 4-слот тостер】 Екстра широк тостер со 4 парчиња 4-парчиња за вас, печење тенок леб, густа џебови, англиски кифла со лесно! Функции на bagel, и одмрзнување. Лебувањето леб лесно со притискање на копчето, појадокот ќе биде подготвен брзо. Еден притиснете "Откажи " за да престане да тости, "bagel " за густ леб/џебови, и "одбрана " за Вратете ја просторијата Темп. 3. 【6 Поставки за сенка на тост】 Поставки на 6 нивоа и автоматски поп-ап-тостер-6 точни режими на сенка за вашата опција да го подготвите вашиот омилен леб за вкус. Загревање, светло-кафеава, златно кафеава, крцкава и Темно задоволен со вашиот вкус. Вовед во производ : Оценка на напон : 120 V/60 Hz; моќност : 1550 W; Главен материјал : Откажување на куќиште од челик од не'рѓосувачки челик Откажување/загревање/одмрзнување Функција со ознака светлина; двојни независни контролни панели 6 Временски поставки; за џебови и подебел леб; 2 отстранливи ленти за тромбони во функција за отсекување на електрична енергија од електрична енергија; Димензии на производи собрани должина (внатре) 11.41 Собрана ширина (внатре) 9.44 Собрана висина (внатре) 7.08 Тежина (lbs) 5.50 Почетна големина на пакетот Должина на пакетот Должина на пакетот Должина на големината на пакетот (In.) 12.79 Ширина (ин.) 12.20 Висина (внатре) 9.05 Тежина (lbs) 5,50 Откажи/повторно загревање/одмрзнување на функцијата со ознака светлина. Двојни независни контролни панели, куќиште од не'рѓосувачки челик. 1,5 инчи дополнителни широки слотови за џебови и подебел леб. 2 Отстранливи ленти за тромбони во функцијата за прекин на електричната енергија во бекауто-електрична енергија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата