.

.

Хипер цврсто зглобот на зглобовите на зглобовите со ергономска удобност, 5736V

Хипер цврсто зглобот на зглобовите на зглобовите со ергономска удобност, 5736V

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Новата хипер цврста 12-инчна зглобот на зглобовите на жлебот се карактеризираат со мелени вилици со капацитет до 2-1/2 "за одличен зафат при зафаќање и вртење на неправилно обликувани предмети или ореви и завртки. на капка фалсификуван челик за јачина и издржливост, и отпорен на 'рѓа. Овие трајни клешти на зглобовите на жлебот имаат тешка двојна обликувана зафат за да го минимизираат лизгањето и да ја зголемат удобноста. 12-инчните зглобови на зглобовите на жлебот носат 5-годишна ограничена гаранција. Капка фалсификувана топлина третирана Челик за јачина и издржливост. Хром обложен за да се спротивстави на 'рѓата. Прилагодливи мелени вилици за максимална моќност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата