.

.

Домашна лента за домашна лента ткаен во затворен килим, црвен, 2 '6 10

Домашна лента за домашна лента ткаен во затворен килим, црвен, 2 '6 10

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Турката во областа Мохавк, Патен Лејн, има сложено украсен дизајн на медалјон во богата комбинација на палета на бои што носи исклучителен стил на кој било простор. Оваа колекција е машинска ткаена со ексклузивниот Everstrand на Mohawk Home, премиум синтетичко предиво создадено од пластични шишиња што се рециклираат по потрошувачот. Познато по својата мекост, ова свиленкаста предиво исто така нуди супериорна јачина, отпорност на дамки, илустративна јасна боја на боја и зависна издржливост идеална за високи сообраќајни места со деца и миленичиња. Купот со низок профил помага во намалување на опасностите од тропање и пречки во влегувањето во зафатените области. Clear Coat La Tex поддржува поддржува фиксна форма и прецизно поставување. Направено од 100% Еверстранд рециклиран полиестер. Дамки и избледени отпорни, совршени за високи сообраќајни места и домаќинства со деца и миленичиња. Лесна грижа и чиста, едноставно вакуум редовно и забележете чист со благ детергент и вода. Ткаен килим за тркач во затворен простор. Големина/боја : 2'6 "x 10 'црвена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата