.

.

Скоро природно 58in. Вештачко растение Дракана во зелени метални засадувачи

Скоро природно 58in. Вештачко растение Дракана во зелени метални засадувачи

DEN 1199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Скоро природниот 58in. Вештачкото растение Дракана во зелени метални засадувачи (Real Touch) е совршен акцент на кој било простор. Вклучете навестувања за зеленило од природно гледање на голи простор во вашиот дом со помош на ова вештачко растение Дракаена, кои се фалат со робусна колекција на сложени детални лисја во природни нијанси, кои произлегуваат од едно, текстурирано стебло - сето тоа се чувствува реално на допир. Стоејќи висок и горд на 58 ”високи и внимателно стабилизирани во зеленчук од зелен метал, ова згодно лажно затворено растение ќе обезбеди освежувачка фокусна точка каде и да е прикажано. Растенијата за време се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што се полиестерски материјал или пластика и се добро Дизајниран и конструиран да биде живот сличен на живот. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашето вештачко растение ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете ја чистата со мека сува крпа кога е потребно. За скоро природно Inc. - За повеќе од 75 години, Скоро Природна АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : H : 58 in. W : 16 in. Д : 16 во. Направени од најдобрите материјали. Одлично за дома или канцелариски приказ. Сместено во зеленчук од зелен метал. Препорачано за употреба во затворен простор. Препорачано за употреба во затворен простор. Вештачките растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова растение лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги лисјата и стеблата за да ја постигнете посакуваната полнота. Димензии на засадување : H : 10 in. W : 8 in. Д : 8 во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата