.

.

Yellowолти лимони длабоко седење во затворен кабел за отворено и сет на чион

Yellowолти лимони длабоко седење во затворен кабел за отворено и сет на чион

DEN 1519.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа перница за стол и сет на чион е сигурен дека ќе му дадат на вашиот отворен простор убав и разигран преуредување со својата симпатична шема! Одликувајќи се со 100% ткаенина отпорна на временски услови што е изградена за да трае, овие поглавја ќе ги издржат сите елементи на отворено и ќе ве остават да се насмеете по вашето време на сонце. И исполнет со рециклиран полиестер, овој сет на чион ќе обезбеди и удобност и квалитет за следните години! Одликувајќи се со УВ заштита, оваа ткаенина со високи перформанси на отворено комбинира отпорност на отворено, дамки и мувла со издржливост и мекост во затворен простор. 100% рециклирано полиестерско еко-пријателски пополнување, идеално за секојдневно затворено и отворено е. Вклучува една (1) грб перница и една (1) чинија за седишта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата