.

.

Станови на отворени страни

Станови на отворени страни

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Еден пар на Викторија К жени Слиптон Отворени страни со модерен златен шкаф низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Отворени страни; лизгање; Станови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата