.

.

Единствени поволни цени за женски плус ноќен ракав за кратки ракави за кратки ракави за печатење во ноќница

Единствени поволни цени за женски плус ноќен ракав за кратки ракави за кратки ракави за печатење во ноќница

DEN 511.84

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Симпатичните фустани за спиење со мачки се опуштени и еластични и се погодни за пролет и лето, дизајнот може да ве направи поубава и виталност. Мека памучна ноќница со кратки ракави ќе ве однесе во убав сон. Генијален дизајн за прекрасна мачка печатење тркалезна вратот, џеб миди ноќ. Тој е многу погоден за носење во спиење. Совршено се совпаѓаат со мек флип-флоп и се чувствуваат удобно спиење. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - градите - рамо вкупна должина1x - 47 1/4 16 5/8 - 45 1/42x - 50 3/8 17 3/8 - 45 5/83x - 53 7/8 18 - 46 1/84x - 57 1/2 18 3/4 46 1/2 Мерењето на должината е од рамо до полите. Единствени поволни цени, женски плус ноќен ракав за кратки ракави, маички за печатење на мачки 95% рајон 5% спандекс. Цврста боја. Тркалезен врат. Увезени. Краток ракав. Должина на миди. Лабаво вклопување. Ноќни колиби. Машинско миење ладно со како бои во торба. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата