.

.

Софија Активна од Софија Вергара, женски текстуриран спортски градник

Софија Активна од Софија Вергара, женски текстуриран спортски градник

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Без пот. Долготрајниот спортски градник на Софија Вергара носи мода и функционалност во теретана или јога класа. Текстурирана, ткаенина за влага ви помага да останете ладни и суви. Долгата силуета служи како самостоен врв за да се спари со вашите омилени хеланки со високи половини. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Sin Preocupaciones. El Sujetador Deportivo de Corte largo de Sofia vergara te ofrece estilo y funcionalidad para ir al al gimnasio o a la clase de јога. Una tela texturizada y absorbente te ayuda a mantenerte frecca y seca. El Corte largo te permite usarlo solo o para combinar con tus хеланки de cintura alta preferidos. De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 80% полиестер/20% спандекс/80% полиестер; 20% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Вид на чаши : Отстранливи влошки/копии се отстрануваат. Покриеност : Умерен/Кобертрура Медиа. Ниво на поддршка : Ниско/Нивел де Сопорт Бајо. Затворање : Стајлинг на пуловер/Пулвер на Естило. Ремени : Не-прилагодливи ленти/Тиранти Не Ajustables. Карактеристики : V-врат; исцрпен фронт; контурирани споеви; Racerback за леснотија на движење; ткаенина за влага за да помогне да се одржи ладно и суво/ескотено en v; Френте Францидо; Costura contorneada; Корте Депортиво Естило Ракербек Пара Фасилидад де Мовимиенто; Тела Абсорбент Кви Ајуда А Мантенерте Фреска и Сека. Завршете го изгледот : Додадете ги шорцевите за појавување за прекрасно шик изглед за салата и пошироко/комплетно да изгледаат кон con los shorts que combinan y destaca con un un estilo maravillosamente chic para al al gimnasio y más. Sportsенски спортски градник за долгови од Софија Активен од Софија Вергара.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата