.

.

Единствена разбој Правоагуларна геометриска модерна област килими надвор од бела кафеава, 9 '12' 0

Единствена разбој Правоагуларна геометриска модерна област килими надвор од бела кафеава, 9 '12' 0

DEN 2880.00

Количината на стоката
Това е достапна

Со рустикални црвени, кафеави и други тонови на Земјата, нашата есенска колекција веднаш носи мисли за време на жетвата. Разновидноста на моделите што се достапни во оваа колекција гарантира дека има избор за секого. Додадете цртичка на шарм на домашен дом во вашиот дом со изборите во есенската колекција. Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата