.

.

Women'sенски плус големина на Никол Милер, со цврста единечна костим за капење

Women'sенски плус големина на Никол Милер, со цврста единечна костим за капење

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Само додадете вода! Прекрасен изглед е ваш со елегантен едноделен костим за капење на Никол Милер. Дизајнот на подлогата помага во форма и поддршка. Моделот е 5'11 "и носи отстранливи чаши со големина 1x; поддршка за подлога. Целосно покритие. Стил на влечење; тенки, прилагодливи ленти. Длабока V-врат со акцент на клучот. Целосно наредени. 85% полиестер/15% спандекс . Машински печење. Увезено. Womenенски плус големина цврста еднострана костим за капење од Никол Милер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата