.

.

Опремена обвивка за подлога за душеци за заштитник на душек со двојно кревет 16 длабок џеб

Опремена обвивка за подлога за душеци за заштитник на душек со двојно кревет 16 длабок џеб

DEN 511.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата подлога за душеци за пополнување микрофибер ви обезбедува небесно искуство за спиење. Направено е со високо-мансарда полиестер фиберфил, што неверојатно ви дава пријатно чувство и најрелаксирано спиење. Врвот е изработен од мека ткаенина од микрофибер што дава супериорна удобност против вашата кожа. Конструиран со прекрасен ватиран дизајн на дијаманти, wallsидовите помеѓу горните и долните слоеви спречуваат полиестерско полнење да се држат и да се менуваат и да се уверат дека останува рамномерно распоредени под вас, амортизирате точки на притисок, додека полека се влевате во небесен сон. JML Mattress Pad Specification : Material : 100% microfiber Size Available : King-78"x80"/Queen-60"x80"/Full-54"x75"/Twin-39"x75" Color : Бела шема : Дијамантска шема Лесна грижа - капакот на душекот е машина што може да се мие и може да се сува суво на ниско ниво; Не користете белило; лесно одржување; природно сушење. 100% полиестер. Душек подлога крал Големина 78 "x 80". Душек подлога кралица со големина 60 "x 80". Душек подлога целосна големина 54 "x 75". Душек подлога близначка со големина 39 "x 75". Класичен дијамантски ватиран образец. Лесна ватиран душек подлога со хипоалергично полнење. Создадете поудобен сон со пополнување на мека и дише ткаенина. Висококвалитетна плетена ткаенина одговара на душеци до 16 "длабоко. Машината миење и суво, чувајте го душекот да изгледа свеж и чист цело време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата