.

.

Денвер Бронкос Премиум NFL очила за сонце, стил на GameDay

Денвер Бронкос Премиум NFL очила за сонце, стил на GameDay

DEN 399.52

Количината на стоката
Това е достапна

Очилата за сонце на „Game Day“ поларизирани екипите го намалија сјајот на Сонцето целосно кога е на отворено. Лесни и удобни, овие официјално лиценцирани очила за сонце во НФЛ фудбал доаѓаат во сите 32 стилови на тимот на НФЛ, добијте ги вашите денес! Поларизирани леќи против сјај. Game Day Team Graphics на рацете на ултра лесна рамка на само 1 мл. Блокира 100% UVA, UVB и UVC. Универзално вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата