.

.

Cafe Luna Mean and Big Manight Line Lenen Potton Potton Tuck Build

Cafe Luna Mean and Big Manight Line Lenen Potton Potton Tuck Build

DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна

Секој што ги поминува своите денови под сонцето може да ви го каже ова : Мешавините со постелнина се најдобриот облог. Ткаенината за дишење на овој остров инспирирана кошула ќе ве задржи во тропските предели, а традиционалното поставување на гушкање, а горните џебови се претставници на пријатната облека за топло време што ја носат мажите во латинските региони во светот. Уживајте во вкусот на латинскиот одмор со оваа кошула од колекцијата Кафе Луна. Лабаво опуштено одморалиште одговара. Детали за единечни таки. Јака од точка. 2 горните џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата