.

.

Половина за нуркање геометриска перница за печатење

Половина за нуркање геометриска перница за печатење

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Подгответе се за сезоната на кошарка со помош од живи дизајни за перници за кошарка на едноставно Дејзи! Вашиот декор секогаш ќе биде подготвен да го прослави денот на играта! Овие обрасци се слем забивање! Половина грб нуркачка геометриска перница за печатење : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата