.

.

Warners® Blissful Benefities Side Makeming Comfort Microfiber краток Rs7723W

Warners® Blissful Benefities Side Makeming Comfort Microfiber краток Rs7723W

DEN 207.36

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Blissful Blissful Bentions Bentitions Side Momouthing Shork со целосна покриеност на грбот има рамна еластична на ногата и половината, давајќи ви елегантен изглед и целодневна удобност. Направено со истегнување ткаенина, овој краток кратки половини со беспрекорни страни ќе стане основен стил на секојдневен стил. Панели за мазнење од страна. 3-пакет. Панелите лесно мазни за беспрекорен изглед под облека. Седи високо на половината. Целосно покривање на грбот. Содржина на ткаенина : 90% полиестер 10% еластан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата