.

.

Елементи Maxенски плус големина Макси фустан со трепет ракави и вратоврски врат

Елементи Maxенски плус големина Макси фустан со трепет ракави и вратоврски врат

DEN 370.72

Количината на стоката
Това е достапна

Со макси фустан доаѓа без напор леснотија и елегантен привлечност; Целосна должина, кој лебди малку над земјата е совршен избор кога станува збор за пролет и летен стил. Овој зачудувачки макси фустан од елементите на Елоки е завршен со женски ракави за треперење и одвојлива вратоврска на вратот. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 14. одговара : опуштено вклопување со тело за вишок. Должина : 57-1/2 ”на моделот; Макси должина. Затворање : пуловер. Ракави : кратки, полни, трепети ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : одвојлива вратоврска на вратот; еластизиран цвест на половината; Не-протечка ткаена ткаенина. Плус големина макси фустан со трепет ракави од елементи на елоки. Елоквии Елементи - Секојдневна мода по чувство на добри цени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата