.

.

Семеен накит Персонализирано мајчино злато над сребро срце родител ѓердан

Семеен накит Персонализирано мајчино злато над сребро срце родител ѓердан

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Срцето на мама ќе се прелее со ова прекрасно злато над ѓердан од родилки. Motherубовта на мајката кон нејзиното семејство не знае граници. Овој прекрасен ѓердан има две до шест кружни родени камења кои се лизгаат по златото над Стерлинг срцето. На внатрешноста на срцето е прикачен три-милиметарски роден камен за да ја претставува и мама. Персонализирајте го ова парче со раѓањето на камењата на вашето семејство за совршен подарок за Денот на мајката, или додадете го овој ѓердан во вашата колекција за да ја симболизирате loveубовта што ја споделуваат вас и вашето семејство. Персонализирано мајчино злато над сребро срце родител ѓердан : Стерлинг сребро срцев приврзок со мерење 23,8 мм x 21.9mmspring прстен ланец на затворен ланец со мерење од 20 "2 до 6 кружни камења со мерење 5мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата