.

.

Трговска марка ликовна уметност афион момент платно уметност од Шила Голден

Трговска марка ликовна уметност афион момент платно уметност од Шила Голден

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, оваа подготвена, галерија, завиткано уметничко парче, има акварел цвеќиња. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата