.

.

Трговска марка ликовна уметност птица од спокојство платно уметност од Јеил Гурни

Трговска марка ликовна уметност птица од спокојство платно уметност од Јеил Гурни

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Птица на спокојство“ платно уметност од Јеил Гурни : Уметник : Јеил Гурни. Предмет : животни. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата