.

.

Он. Моден телефонски случај за iPhone XR

Он. Моден телефонски случај за iPhone XR

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво на вашиот нов омилен додаток! Покажете ја фигурата на вашиот телефон со нашата мазна, тенок телефонски случај и заштити го вашиот омилен тренер од гребнатини, прашина и дупки без да го жртвува вашиот стил. Нема да најдете лоши телефонски денови тука! Заштитете го Он.На онн. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. И вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот .. како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Он. Моден телефонски случај за i Phone XR : Тенок, стилски дизајн. Удобен пристап до сите копчиња и пристаништа. Издржлив гел материјал. Отпорен на гребење и прашина. Компатибилен со i Phone XR. Капка тестиран на 4 стапки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата