.

.

Боја пекара „плажа месечина I“ на отворено за сите временски услови

Боја пекара „плажа месечина I“ на отворено за сите временски услови

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Уметник : Пекара за бои Субјект : Наутичкистејл : Современа Производ Тип : Галерија завиткано од отворено платно Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има слика на дрво на Месечината што се крева над мирна плажа. Истакнати бои : светло сина, тиркизна, бела, црна, сина, сива без разлика дали е тренд на уметност на отворено платно од трговска марка ликовна уметност е одличен начин да додадете поп на боја на вашиот базен, балкон, двор, градина или тремот. Овој декоратор на отворено се печати со UV гел мастила за да се спречи избледување на наредните години. Овие шарени слики на отворено за внатрешен двор се дигитално репродуцирани, печатени на сите временски уметнички платно, испружени и галерија завиткани на сите сезонски шипки за носилки за чиста завршница. Декор на wallидови на отворено - оваа надворешна wallидна уметност е изработена од платно од сите временски услови и третирано природно дрво што може да се постави на отворено со директно изложување на елементите без страв од бледнее. Платното отпорно на времето ќе обезбеди долготрајна употреба на која било локација на отворено. Дигитално репродуцирано-острите, шарени фотографии на надворешната уметност се дигитално репродуцирани со живописни бои, печатени на уметнички платно и се протегаат на сите сезонски ленти за носилки. -Ова платно на отворено wallидна уметност е завиткана со галерија, што значи дека печатењето е завиткано цврсто околу рамката и се обезбедува на задниот дел за чиста завршница и изглед на уметност-галерија. Дрво. Вклучена е монтирана закачалка. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Боја пекара 'плажа месечина I' на отворено за сите временски услови на wallид.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата