.

.

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Целосен сет вклучува : рамен лист (84 "x 96" (213,36 см x 243,84 см)), вграден лист (54 "x 75" (137,16 см x 190,5 см)) и 2 перници (20 "x 32" (50,8 см x 81,28 см)) Опремениот лист одговара на душеците до 18 "Висока за миење садови, без брчки од содржина на сушење : 100 проценти памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата