.

.

Фустанот за пионер на пионер, женски

Фустанот за пионер на пионер, женски

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сладок фустан од вишок од пионерската жена ја прави секоја прилика посебна со своите цветни отпечатоци. Стирната памучна ткаенина тече со леснотија додека ве одржува ладно и удобно. Овој убав фустан се погоди на коленото и се одликува со бурните на ласкавиот деколте на кросовер и еластичните детали што ги дефинираат половината за ласкав изглед. Завршете ја мама и јас гледам со подигање фустан за вашата девојка (продадено одделно). Само на. Материјал : 68% памук/29% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Должина на коленото; 37,25 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат со детали за шутнување; истегнете памучна ткаенина; Ниво на полите; Детални детали за половината. Облека за женски вишок фустан од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата