.

.

Воздухопловни надуени надуени 4ft висат за надувување на надувување на Ноќта на вештерките

Воздухопловни надуени надуени 4ft висат за надувување на надувување на Ноќта на вештерките

DEN 1087.84

Количината на стоката
Това е достапна

Поздравете го вашиот крлеж на вештерките или третирачи со овој воздушен надувување 48 '' виси надувување на духови. Овој Spooktacular надувување е совршен додаток на секоја сцена за Ноќта на вештерките, а поставувањето е супер едноставно. Само приклучете го, вложете го надолу и гледајте како виси духот оживува. Откако вашиот надувување е подготвен, ќе можете да уживате во погледот на висечкиот дух, осветлен од вклучените LED светла. Покажете ја оваа декорација на Ноќта на вештерките како самостоен или комбинирајте ја со други воздушни надуени надуени за да создадете прилагодена сцена. Направете ја оваа Ноќта на вештерките вашите најраскрени, сепак со сезонски украси, како што се воздушните надувувачи што висат на дух 4ft долг плашлив дух што виси надувување на Ноќта на вештерките што се надувуваат виси дух. Забавна и празнична декорација на надувување на Ноќта на вештерките. Осветли со светли, енергетски ефикасни LED диоди. Само-интилирани во секунди]. Дефлати за лесно складирање. Вклучува тешки влогови на тревници, тетри и сè друго што ќе ви треба за да завршите лесно поставување на отворено. 48 во . Геми индустрии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата