.

.

Чуда нација бебе и мали деца со тексас шорцеви

Чуда нација бебе и мали деца со тексас шорцеви

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен стил на џин шорцеви со удобност и леснотија на стил на влечење. Денимските шорцеви на чудо нација се сето тоа и многу повеќе. Дизајнот со лесна облека, лесен за убов обезбедува одличен изглед и без напор. Совршено за денови исполнети со забава. Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс; Trailblazer Brown : 73% памук/25% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Ребреста плетена лента со лента со влечење. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Faux Fly. Момци за бебиња и мали деца плетете шорцеви од половината од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата