.

.

Кејт и Лорел Блејк бања меур бања жирафа врамени печатени стаклени wallидни уметности од студиото Creative Bunch, природна, уметност за бебиња за животни за Wallид

Кејт и Лорел Блејк бања меур бања жирафа врамени печатени стаклени wallидни уметности од студиото Creative

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Еј, дури и жирафите треба да го исчистат својот чин еднаш за некое време! Оваа симпатична животинска уметност е совршен начин за украсување на бања или просторија во прав. Рамка во елегантна модерна рамка, овој современ дизајн е совршено уметничко дело за додавање на вашата колекција за домашни украси. Печатени и врамени во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа печатена стаклена уметност ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или која било просторија во домот. Овој принт исто така прави одличен подарок за роденден, празник или затоплување на куќата. Исто така, има две закачалки веќе прикачени за лесен приказ на wallидот. Надворешните димензии се 24 инчи за 18 инчи. Име на печатење : „Girирафа за бања за бања бања“ Преодна wallидна уметност : Armивотна уметност на врамено печатено стакло. Димензиите на екранот се 18 инчи за 24 инчи. Квалитетни материјали : Печатено со мастила отпорни на УВ за да се обезбеди зголемена издржливост и отпорност на згаснување. Лесно е да се обеси : Рамката е направена со премија лесен полистирен и има закачалки веќе прикачени на задниот дел. Локално врамена : уметноста е отпечатена и рачно врамена во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Уметнички дизајниран : Печати „Girирафа за бања за бања бања“ © 2022 Студиото за креативен куп.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата