.

.

Лагуна Виста Диптих

Лагуна Виста Диптих

DEN 2035.52

Количината на стоката
Това е достапна

(2) Панели од 30x45 TOP квалитет giclee печати на архива со висока резолуција Paper Stopressally врамени и монтирани на архивата без киселина мат лагуна виста диптих : (2) панели од 30x45. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата