.

.

Suince + Добијте бавен фидер склопувачки сад за храна за кучиња со карабинер - црна

Suince + Добијте бавен фидер склопувачки сад за храна за кучиња со карабинер - црна

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Cuspe + Fetch Slow Feeder Clopsible Could е совршен додаток за миленичиња. Можете да го земете во движење со вас за да можете да го нахраните вашето куче насекаде. Дизајнот што може да се склопи го олеснува чувањето и носењето. Можете да го кликнете на ременот или торбата со карабинерот. Овој сад може да држи храна или вода за вашето домашно милениче. И садот е дизајниран да промовира побавно јадење со текстурираното дно. Овој сад е задолжителен за вас и вашето домашно милениче. Suince + Добијте бавен сад за склопување на фидер. Одлично за патување. промовира побавно јадење. спречува гушење. Склопувачки за лесно складирање или патување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата