.

.

Пијама за спиење на Georgeорџ Машки и големи машки руно, 2-пакет, S-5XL

Пијама за спиење на Georgeорџ Машки и големи машки руно, 2-пакет, S-5XL

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Задржете се на оваа две пакувања на панталони за спиење на Georgeорџ Фуно за мажи кои имаат пространа вклопување за максимална удобност. Без разлика дали сте подготвени за спиење или само да легнете низ куќата, овие пантолони за спиење на руно се сигурно ќе ве одржуваат пријатно и пријатно во текот на денот. Овие панталони за спиење се направени во супер-мека ткаенина од руно и има покриена еластична лента за половината и вртење на вртење за прилагодливост со опуштено вклопување за лесно движење. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пар панталони за спиење. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; дизајн на руно; летање на копчето. Машки руно за спиење од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата