.

.

36 Пред -осветлена орхидеја розова кедарска бор вештачки Божиќен венец - розови светла

36 Пред -осветлена орхидеја розова кедарска бор вештачки Божиќен венец - розови светла

DEN 975.84

Количината на стоката
Това е достапна

36 "Пред-осветлена вештачка божиќна вечна точка на кедар, #DRMST36350 Pul Карактеристики Светли совети за розови орхидеи кои создаваат уникатни и забавни карактеристики на изглед : 350 совети за гранки пред-осветлени со 150 розови мини светла ако една сијалица изгори останатите светла остануваат осветлени светла се осветлени светла се осветлени светла. Опремена со функцијата за заклучување на ламбата што ги прави заменливи заменливи и ги спречува да не испаѓаат препорачано за затворено употреба на приклучокот со должина на кабелот со должина од 5 стапки, содржи 1 крајниот конектор кој ви овозможува да ставате повеќе приклучоци едни на други (да не надминуваме 210 вати . Совет на најоддалечениот материјал (и) на спротивната страна : ПВЦ/стаклени светилки/жица/метал 36 "Пред -осветлена орхидеја розова кедарска бор вештачки Божиќен венец - розови светла.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата